Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 96 aktuálnych ponúk práce:

JIRA biznis analytik

Do dynamickej IT divízie bankovej skupiny, ktorá pôsobí medzinárodne, hľadáme JIRA biznis analytika. Ak máš skúsenosť s jej administráciou, vyznáš sa v procese vývoja softvéru a baví ťa zisťovať požiadavky na rôzne zlepšenia a zmeny, si na správnom mieste.

Lead Product Consultant

Úspešný, medzinárodne pôsobiaci software house hľadá do svojho dynamického tímu zameraného na inovácie práve teba, Lead Product Consultanta, pre dokument manažment systém postavený na Microsoft technológiách, ktorého je spoločnosť partnerom.

Projektový a procesný manažér

Aktuálne pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti FMCG, hľadáme skúseného projektového manažéra so skúsenosťami v rámci procesného riadenia. Jeho úlohou bude vytvorenie strategickej firemnej kultúry a zabezpečenie dodržiavania Process Management noriem v organizácii. Hľadáme preto skúseného manažéra, ktorý bude reportovať priamo CEO spoločnosti. Pozícia je v rámci organizačnej štruktúry zaradená ako vysoká manažérska funkcia, bez priameho riadenia podriadených.

Aplikačná podpora

Pre lídra v oblasti digitálnych služieb hľadáme človeka na komplexnú aplikačnú podporu, ktorý má skúsenosť s programovaním v C++ alebo v Jave. Staneš sa tak súčasťou medzinárodného tímu pracujúceho na billing systéme pre oblasť telekomunikácií.