cross

Dočasné pridelenie

Služba dočasného pridelenia od našej personálnej agentúry SYNERGIE Vám pomôže vyriešiť nedostatok kvalitných zamestnancov. Na prvé nástupy lokálnych zamestnancov nebudete čakať dlhšie ako 7 kalendárnych dní. Všetka administratíva spojená s agentúrnym zamestnávaním je v našej réžii, preto nezaťažujete svoje interné HR oddelenie. Sme partnerom, ktorý komunikuje férovo, plní individuálne potreby a vždy dodržuje platnú legislatívu. Máme bohaté skúsenosti aj s vyhľadávaním vhodných kandidátov v zahraničí. Prispôsobíme sa Vašim potrebám a očakávaniam.

ČO SLUŽBA OBSAHUJE?

Vyhľadanie vhodných kandidátov

Výberový proces

Onboarding zamestnancov a operatíva

Spracovanie miezd

Ukončovanie dočasného pridelenia

VYHĽADANIE VHODNÝCH KANDIDÁTOV

Špecializujeme sa na obsadzovanie kvalifikovaných aj nekvalifikovaných pracovníkov pre konkrétne lokality v rámci Slovenska. Naše rozsiahle skúsenosti s náborovým procesom z rôznych častí sveta vrátane Ukrajiny, Maďarska, Filipín, Indie a Nepálu nám umožňujú efektívne reagovať na individuálne potreby a požiadavky našich klientov. Týmto spôsobom sme schopní nájsť ideálnych kandidátov pre akékoľvek pracovné miesto.

VÝBEROVÝ PROCES

ONBOARDING ZAMESTNANCOV A OPERATÍVA

SPRACOVANIE MIEZD

UKONČOVANIE DOČASNÉHO PRIDELENIA

ČO VÁM DOČASNÉ PRIDELENIE OD SYNERGIE PRINESIE?

Rýchly nábor externých zamestnancov

Efektívne náhrady zamestnancov

Vyriešenie sezónnych výkyvov

Optimalizáciu
cash-flow

Zníženie administratívy a interných mzdových nákladov

Dôverujú nám

kONTAKTUJTE NÁS

Ak si hľadáte prácu, prosím kliknite sem. Inak vaša žiadosť nemôže byť spracovaná. Formulár nižšie je určený len pre firmy (zamestnávateľov).

Vaše meno(Povinné)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.