fbpx
cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku.

Aktuálnu ponuku nájdete nižšie.

Neváhajte sa u nás  zaregistrovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú brigádu? Práve naberáme brigádnikov na balenie a štítkovanie tovaru v Senci. Ide o fyzicky nenáročnú prácu, ktorá je mimoriadne vhodná pre študentov, ale nie je to podmienka. Doprava zabezpečená nie je - nutné zabezpečiť si dovoz sám autom alebo autobusom (zástavka Horný Majer). Pracovná doba je od 8:00 do 16:00.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Ponúkam Vám prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Ide o prácu strojníka v Bratislave s mesačnou mzdou 735 € + príplatky a bonusy. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Ak hľadáte prácu v stabilnej firme s dlhoročnou praxou, máme pre Vás ponuku expedienta v chladenom sklade. Mesačná mzda je 820 € + príplatky a bonusy. Práca sa vykonáva v Bratislave. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Ak hľadáte prácu v stabilnej firme s dlhoročnou praxou, mám pre Vás ponuku expedienta v chladenom sklade. Mesačná mzda je 820€ + príplatky a bonusy. Práca sa vykonáva v Bratislave. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáte si stabilnú prácu ? Ponúkame Vám prácu skladníka v Bratislave v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Mesačná mzda je 865€ + bonusy a príplatky. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Hľadáme pickerov do skladu v Senci na dve zmeny (ranná a poobedná). Možnosť práce na živnosť alebo dohodu. Doprava zabezpečená nie je. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis!

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Chcete uplatniť svoje skúsenosti z oblasti údržbárskych prác? Láka Vás práca v modernom prostredí a zároveň si chcete dobre zarobiť? Tak to hľadáme práve Vás! Hlavnou náplňou práce je vykonávanie údržbárskych prác v novej administratívnej budove v modernej časti Bratislavy. Práca je na 12 hod. zmeny s mesačným zárobkom od 1 400 až 1 500 €. Tešíme sa na Vaše CV!

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáme vodiča VZV s nástupom priamo do kmeňa firmy so zaujímavým platovým ohodnotením. Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke sa pohybuje od 1 120 eur brutto - môže byť aj viac v prípade šikovnosti. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zadarmo.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáme operátora výroby s nástupom priamo do kmeňa firmy so zaujímavým platovým ohodnotením. Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke sa pohybuje od 1 120 eur brutto - môže byť aj viac v prípade šikovnosti. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zadarmo.