fbpx
cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku.

Aktuálnu ponuku nájdete nižšie.

Neváhajte sa u nás  zaregistrovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Trnavský kraj, Skalica

Ste zodpovední a hľadáte prácu, kde môžete uplatniť svoj potenciál? Práve obsadzujeme pozíciu brúsič na jednu zmenu! Hľadáme ľudí so skúsenosťami v danej oblasti, ktorí sa neboja práce a majú chuť sa učiť. V prípade obojstrannej spokojnosti je možnosť kariérneho rastu.

Lokalita: Trenčiansky kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Slovenská republika, Kysucké Nové Mesto

Máte záujem o stabilnú a dobre platenú prácu ? Ponúkame Vám prácu operátora strojov v Kysuckom Novom Meste , kde Vám zabezpečíme aj ubytovanie. Mesačná mzda je 1050 €. V prípade , že Vás ponuka zaujala neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Poďte s nami pracovať ako expedient do prevádzky v Bratislave. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s voľnými víkendami. Práca je vhodná aj pre ženy. Mesačná mzda je 930 € + príplatky a bonusy. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Pezinok

Hľadáme pracovníka výroby, ktorého hlavnou náplňou práce bude jednoduchá obsluha zváracieho robota Fronius/Fanus v Pezinku, so zárobkom až 1270 eur. Nástup je možný IHNEĎ. Na zaškolenie je potrebné dochádzať do Bratislavy. Práca je v 2 zmennej prevádzke,víkendy sú voľné. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Baví Vás komunikácia a viete rýchlo riešiť problém ? Potom máme pre Vás ideálnu pracovnú ponuku. Hľadáme kandidátov na zákaznícku linku ako podpora pre zákaznikov. Pracovnú dobu si viete nastaviť podľa vašich preferencií. V prípade vášho záujmu nás neváhajte okamžite kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Pre nášho klienta NAY a.s. ktorý je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky hľadáme šikovného skladníka so skúsenosťami s vzv. Čaká vás práca s platom až 1450 eur a nástupom ihneď. Neváhajte a pridajte sa k nám.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Poďťe s nami pracovať do skladu v Petržalke. Ponúkame prácu na 1 zmenu v stabilnej spoločnosti. Mesačná mzda je 1130 €. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Poďte s nami pracovať do skladu s veselými ponožkami a pomôžte nám rozveseliť ďalších ľudí. Ponúkame Vám brigádu v sklade na 3 zmeny v Senci. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom

Pridaj sa do zabehnutej medzinárodnej prevádzky v automobilovej výrobe. Dopravu z Piešťan aj Trenčína zabezpečíme zadarmo. Jediné, čo od Teba očakávame je chuť do práce a ochota pracovať na zmeny (možnosť výberu z 3 a 4-zmennej prevádzky).