fbpx
cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku.

Aktuálnu ponuku nájdete nižšie.

Neváhajte sa u nás  zaregistrovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislavský kraj, Pezinok

Hľadáme pracovníka výroby, ktorého hlavnou náplňou práce bude jednoduchá obsluha zváracieho robota Fronius/Fanus v Pezinku, so zárobkom až 1100 eur + BONUSY! Nástup je možný IHNEĎ. Práca je v 2 zmennej prevádzke (6:00-14:00)/(14:00-22:00) - čas je flexibilný. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Pezinok

Hľadáme pracovníka výroby s IHNEĎ možným nástupom do stabilnej prevádzky v Pezinku. Pracuje sa na 1 ZMENU iba počas pracovných dní. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáme zmenového údržbára robotických, zváracích a nitovacích zariadení na 2 (neskôr 3) zmeny. Minimálna úroveň mesačnej mzdy je 1 225,74 euro brutto a jej finálna výška závisí od skúseností vybraného kandidáta.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Hľadáte prácu v sklade s dobrým finančným ohodnotením? Do skladu v Senci hľadáme šikovného retrakára, ktorý by pracoval na na 1 ZMENU (8:00-16:00) iba počas pracovných dní. Doprava zabezpečená nie je. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Chcete uplatniť svoje skúsenosti z oblasti údržbárskych prác? Láka Vás práca v modernom prostredí a zároveň si chcete dobre zarobiť? Tak to hľadáme práve Vás! Hlavnou náplňou práce je vykonávanie údržbárskych prác v novej administratívnej budove v modernej časti Bratislavy. Práca je na 12 hod. zmeny s mesačným zárobkom od 1 400 až 1 500 €. Tešíme sa na Vaše CV!

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáte si prácu kde môžete uplatniť svoje skúsenosti s kvalitou v automotive sektore? Do Devínskej Novej Vsi prijmeme referenta kvality s mesačnou mzdou od 1 055,51 euro brutto - finálna úroveň sa odvíja od schopností a skúseností kandidáta. Ku základnej mzde prináleží aj variabilná zložka (prémia) v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáme šikovného predáka so skúsenosťami s vedením ľudí vo výrobnom podniku. Ide o prácu na 3 zmeny s platom od 1 006,09 euro brutto (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností kandidáta).

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Radi pracujete v sklade a hľadáte prácu bez nočných zmien? Ak áno, tak práve hľadáme skladníka do skladu v Senci, ktorý by pracoval na jednu zmenu (od 7:00 do 15:30 počas pracovných dní). Ponúkame mimoriadne priaznivú nástupnú mzdu s príspevkom na dopravu. Prax NIE JE nutná, dôležitá je fyzická zdatnosť a chuť do práce.

Lokalita: Bratislavský kraj, Galanta, Senec, Trnavský kraj

Hľadáte si v tomto období prácu ? My Vám ponúkame v Gáni prácu skladníka v stabilnej spoločnosti. Vaša pracovná doba bude len na 1 zmenu bez nočných a s voľnými víkendami. Táto pozícia nevyžaduje osobný pohovor, ale uchádzači idú rovno na nástup.