fbpx
cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku.

Aktuálnu ponuku nájdete nižšie.

Neváhajte sa u nás  zaregistrovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Pre nášho klienta pôsobiaceho v strojárskom priemysle hľadáme elektrotechnika s nástupom priamo do kmeňa. Práca je na jednu zmenu (od 6:00 do 14:30). Základná mesačná mzda je od 1100 eur a po skúšobnej dobe je garantované zvýšenie platu. Neváhajte nám poslať vaše CV a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Prievidza, Trenčiansky kraj

Pridaj sa do zabehnutej medzinárodnej prevádzky v automobilovej výrobe v Novom Meste nad Váhom. Ubytovanie a doprava sú zabezpečené a ZDARMA (doprava zo smeru Piešťan aj Trenčína) Jediné, čo od Teba očakávame je chuť do práce a ochota pracovať na zmeny (možnosť výberu z 3 a 4-zmennej prevádzky).

Lokalita: Bratislavský kraj, Pezinok, Senec

Pracujte pre rýchlorozvíjajúcu sa spoločnosť v skladových priestoroch v Pezinku Hľadáme skladníkov/čky, ktorí majú chuť pracovať, predošlé skúsenosti s prácou v sklade nie sú potrebné. Ponúkame nenáročnú prácu na 1 zmeny od pondelka do piatku. Ak máte záujem, vieme ihneď dohodnúť obhliadku pracoviska a nástup do práce.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Novú aplikáciu internet bankingu momentálne využíva viac ako 3.000.000 užívateľov. Bola expandovaná do mnohých krajín Európy a ich počet stále rastie. Hľadáme šikovného čľoveka, ktorý sa vyzná v Linuxe a SQL databázach a pomôže s podporou operácií v Cloude.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Pracujte pre rýchlorozvíjajúcu sa spoločnosť v skladových priestoroch v Senci. Hľadáme skladníkov/čky, ktorí majú chuť pracovať, predošlé skúsenosti s prácou v sklade nie sú potrebné. Ponúkame nenáročnú a stabilnú prácu na 2 zmeny od pondelka do piatku. Ak máte záujem, vieme ihneď dohodnúť obhliadku pracoviska a nástup do práce.