fbpx
cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislavský kraj, Pezinok

Hľadáme baličov a baličky pre prosperujúcu logistickú spoločnosť vo Svätom Júri. Ide o fyzicku nenáročnú prácu na jednu zmenu od pondelka do piatku (8:00 - 16:30). Možnosť privyrobenia si aj počas víkendov! Priamo pri sklade sa nachádza autobusová zastávka a v pešej dostupnosti je aj vlaková stanica.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Baví Vás komunikácia a práca s ľudmi? Ak áno, máme pre Vás pracovnú ponuku na pozíciu technicko-obchodného pracovníka do predajne. Pracovná doba je od pondelka do piatka (7:00-15:00 hod.). Mesačná mzda je v rozmedzí 900 € - 1125 €. Samozrejmosťou sú príplatky a bonusy. V prípade záujmu nám neváhajte poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Hľadáte si stabilnú prácu s výborným finančným ohodnotením ? Ponúkame Vám prácu zástupcu vedúceho pobočky. Jedná sa o obchodnú sieť predajní, ktorá sa zaoberá predajom technického príslušenstva. Pracovná doba má štandardný pracovný čas (8 hod). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Lokalita: Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom

Ponúkame jedinečnú možnosť pracovať pre prestížnu automobilovú spoločnosť v Novom Meste nad Váhom pôsobiacu v automobilovom segmente. Ide o prácu vo 4-zmennej prevádzke so zabezpečenou dopravou priamo na pracovisko! Vhodné pre mužov, ženy aj čerstvých absolventov.

Lokalita: Banskobystrický kraj, Banská Bystrica

Pracujte ako CNC operátor pre stabilnú a rýchlo sa rozvíjajúcu zahraničnú spoločnosť zameranú na výrobu mechanických komponentov. Vašou úlohou bude sledovať stroje a kontrolovať výrobu nových špičkových dielov. Po nástupe do práce idete priamo pracovať do kmeňu firmy

Lokalita: Nitriansky kraj, Nitra

Hľadáte si v tomto období stabilnú prácu ? Ponúkame Vám prácu vodiča kamiónu . Vaša pracovná doba by bola len cez pracovný týždeň. Miesto výkonu práce je Veľké Zálužie + samozrejme cestovanie v rámci rozvozu tovaru (SK, CZ, HUN, GER).

Lokalita: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Senec, Galanta

Hľadáte si v tomto období prácu ? My Vám ponúkame v Gáni prácu skladníka v stabilnej spoločnosti. Vaša pracovná doba bude len na 1 zmenu bez nočných a s voľnými víkendami. Táto pozície nevyžaduje osobný pohovor ale uchádzači idú rovno na nástup .