Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 89 aktuálnych ponúk práce:

Jedinečná ponuka pre SKLADNÍKOV a SKLADNÍČKY

Hľadáme šikovných skladníkov a skladníčky pre pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Novootvorený sklad ponúka príležitosť pre sebarealizáciu, nadobudnutie nových skúseností, poznatkov a v neposlednom rade kariérny rast. Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy. Ide o prácu na JEDNU ZMENU (8:00 - 16:30) počas pracovných dní. Zaručené sú voľné víkendy. Ak sa chceš podieľať na rozbehu niečoho nového, toto je ponuka pre Teba.

IT tester špecialista

Chcete pracovať pre švajčiarsku spoločnosť podieľajúcej sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a poisťovne? Hľadáme IT tester špecialistu pre medzinárodné projekty. Príležitosť pripojiť sa k tímu testerov s dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť si cení tímovosť a ponúka stabilitu,

Špecialista zákazníckeho servisu s poľštinou

Pre nášho klienta, silnú leasingovú spoločnosť v Bratislave, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak máš Poľštinu na veľmi aktívnej úrovni a zároveň hovoríš anglicky, prípadne nemecky alebo francúzsky, určite nám daj o sebe vedieť. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval/a na pozícii so zákazníkmi.

JavaScript Developer

Chceš sa podielať na vývoji aplikácie, ktorú využívajú milióny uživateľov? Hľadáme šikovných React Developerov na vývoj bankovej aplikácie využívanej v niekoľkých krajinách. Pokiaľ hľadáš pozíciu s tou pravou rodinnou atmosférou a množstvom ďalších výhod, pokojne nás kontaktuj.

Senior ODI Developer

Under the direction of the Lead Developer, serves as ETL Developer with deep data analysis expertise as well as senior ODI development skills. Develops and delivers ETL according to standards for all in scope applications usage. Finds and utilizes new techniques to move data (i.e. web services, etc.) when possible. Ability to be hands on when needed.