Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 102 aktuálnych ponúk práce:

Senior Analytik – špecialista pre analýzy, pricing a štatistiku

Máte skúsenosti na analytickej pozícii? Baví Vás analytika, štatistika, syntéza, práca s dátami, ktoré priamo ovplyvňujú biznis? Sledujete si makroekonomické ukazovatele a baví Vás riešiť ich ďalší vplyv na predikciu dát v budúcnosti? Potom ste ideálny kandidát pre túto seniornú pozíciu. Pozícia je otvorená pre silnú leasingovú spoločnosť.

IT Oracle ERP špecialista pre inteligentný produkt

Pracujte pre úspešnú slovenskú IT spoločnosť, ktorá získala viaceré ocenenia a rozšírila svoje pôsobenie do sveta. Náš klient je poskytovateľ softvéru Process Mining slúžiaci na optimalizáciu firemných procesov. Rozširuje preto tím o Oracle ERP špecialistov pre dátové moduly. Vo svojej práci budeš mať samostatnosť a zodpovednosť za prijímanie rozhodnutí a dosahovanie výsledkov. Vzrušujúce výzvy každý deň s množstvom príležitostí učiť sa a rozvíjať sa osobne aj profesionálne.

Chceš posunúť svoju kariéru a máš skúsenosti s automatizovaným testovaním? Hľadáme nadšenca na pozíciu QA Engineer

Máš skúsenosť na testerskej pozícii a chceš sa ďalej v tejto oblasti posúvať? Momentálne hľadáme IT testera na medzinárodné projekty v oblasti CRM systémov. V prípade, ak hľadáte nové skúsenosti, dajte nám čo najskôr vedieť. Naším klientom je švajčiarska spoločnosť, ktorá vyvíja CRM systém pre banky a poisťovne.

Si expert v oblasti komplexných riešení Salesforce Service Cloud, Salesforce Marketing Cloud? Staň sa Solution Špecialistom

Pracujte pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá získala viaceré ocenenia a rozšírila svoje pôsobenie do sveta. Naš klient je poskytovateľ softvéru Process Mining slúžiaci na optimalizáciu firemných procesov. Rád komunikuješ so zákazníkmi a zisťuješ ich potreby? Baví ťa hľadať riešenia? Využite svoje vedomosti so Salesforce Service Cloud, Salesforce Marketing Cloud a pridajte sa do konzulting tímu.