Si frontend developer s estetickým cítením? Hľadáme ťa!

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista

Náplň práce

Úspešná spoločnosť, ktorá vyvíja inovatívne biometrické softvérové riešenia a dodáva ich do sedemdesiatich krajín sveta, hľadá do svojich radov posilu v podobe Frontend Developera. Ak si graficky cítiaci a vieš navrhnúť aj nejaký ten interface prototyp, neváhaj a pošli nám svoje CV!

Tvoja práca bude prioritne zahŕňať:

  • zodpovednosť za komponenty užívateľského rozhrania rôznych aplikácií a jednotlivých produktov
  • prácu s najnovšími technológiami ( HTML5, CSS3, JavaScript, ReactJS)
  • dizajn nových funkcionalít používateľského rozhrania prostredníctvom jedného z grafických toolov

Ponúkané podmienky

  • pravidelné ročné bonusy
  • flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z domu
  • možnosť multikultúrnej komunikácie a kariérneho rastu
  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve a individuálny prístup

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

Mal by si :

  • mať viacročné skúsenosti s frontend vývojom v jazykoch HTML, CSS3 a JavaScript
  • ovládať jeden z grafických nástrojov (Adobe Photoshop, Fireworks, Experience Design, Sketch a pod.) a vedieť vytvoriť interface prototyp
  • mať angličtinu na pokročilej úrovni (B2)

  • znalosťJavaScript frameworkov (ReactJS, JQuery, AngularJS) alebo backendových platforiem a verzionovacích nástrojov (Ruby on Rails, Node.js, Git) je tvojou výhodou

Charakteristika klienta

Úspešná IT spoločnosť z oblasti biometrie vývíjajúca softvérové riešenia zamerané na identifikáciu osôb.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.