Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 5 aktuálnych ponúk práce:

IT recruiter do SYNERGIE

Ako IT RECRUITER u nás v SYNERGIE sa stanete súčasťou skúseného tímu, ktorý obsadzuje pozície u renomovaných spoločností a start- upov na slovenskom trhu. Vo vašich rukách sa ocitne budúcnosť slovenských talentov v oblasti IT, TELCO, FINTECH. Množstvo vývojárov, IT špecialistov a manažérov, ktorým SYNERGIE pomohla nájsť prácu, dnes programujú aplikácie, ktoré denne používame, obsluhujú špičkové technológie alebo pomáhajú zahraničným firmám uspieť na našom trhu. Z mnohých z nich sa stali naši klienti. V zázemí nadnárodnej spoločnosti s 50. ročnou tradíciou, 750 pobočkami v 17 krajinách sveta získate osvedčené know-how a podporu skúsených lokálnych tímov.

Ak chceš pracovať v HR, máme pre teba pozíciu HR asistenta s možnosťou kariérneho rastu

Ak ťa láka personalistika a vždy si chcel/a pracovať v HR, máme pre teba voľné miesto na pozícii HR asistenta. Obsadzovať budeš pracovné ponuky z rôznych odvetví. Nezáleží odkiaľ k nám prídeš, dôležité je, čo nám svojimi skúsenosťami ponúkneš. Vytvoríme ti potrebné a kvalitné zaškolenie, stačí ak máš rád/a kreativitu, rôznorodosť, dynamiku a hovoríš aktívne po anglicky.

HR Researcher

Náš recruitment tím, ktorý sa špecializuje na oblasť výroby a logistiky, hľadá posilu. Ak chceš preniknúť do tajov dynamického sveta náboru a výberu zamestnancov, chceš sa učiť od profesionálov, profesne a kariérne rásť, máme pre teba ponuku v našej SYNERGIE.