Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 18 aktuálnych ponúk práce:

Komplexný senior účtovník s možnosťou kariérneho rastu

Ak oceňujete partnerský prístup, otvorenú komunikáciu, túžite po práci, kde sa môžete sebarealizovať, tiež byť súčasťou tímu odborníkov a ste skúseným komplexným účtovníkom, táto pracovná príležitosť je práve pre Vás! Hľadáme seniorných účtovníkov, ktorí majú dlhoročnú prax komplexného účtovania, sú samostatní, zodpovední a ovládajú anglický jazyk.

Senior účtovník so skúsenosťou s komplexným účtovníctvom

Ak máš chuť rozvíjať sa vo svojej účtovníckej praxi, máš kritický a komplexný názor na podvojné účtovníctvo a dane máš v malíčku, hľadáme práve teba! Pracovať budeš pre inovatívnu výrobnú firmu, kde môžeš rásť, stať sa súčasťou implementačného tímu a uplatniť svoje doterajšie skúsenosti. Neváhaj a daj nám o svojom účtovníckom talente vedieť.

Mzdár špecialista s anglickým jazykom

Pre globálneho lídra v e-commerce hľadáme do slovenskej pobočky skúseného mzdára. Pracoval si na oddelení payroll v nadnárodných spoločnostiach, ale ovládaš aj slovenskú mzdovú legislatívu? Máš naštudovaný zákonník práce a vieš robiť daňové priznania? Ak áno a máš rád medzinárodné prostredie, chceš sa učiť nové veci a rozvíjať, možno je toto práca pre Teba.