Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 14 aktuálnych ponúk práce:

Looking for German speaker – payroll analyst

Do you love numbers, rule excel and like to work with people? Do you desire to do responsible work that really matters? Then start your career in finance as payroll analyst. You will speak German & English on daily basis and will work with people from all over the world. Become a significant part of young dynamic international team, taste the atmosphere of global corporation and begin your career in finance department of one of the biggest online retailers in the world!

Senior audítor pre konzultačnú spoločnosť

Predstav si moderný finančný audit, kde nemusíš celú zákazku sedieť u klienta. Prestav si firmu, kde sa ťa pýtajú na tvoj názor a kde dbajú o tvoj ďalší rast a pohodlie. Už ťa viac nebaví korporatné prostredie a chceš konečne pracovať vo firme, ktorá bude zameraná na Teba? Tak poď robiť do spoločnosti, ktorá je síce nadnárodná, má rôzne medzinárodné projekty a zvučné svetové mená klientov, ale udržuje si rýchlosť rozhodovacích procesov a priateľskú atmosféru rodinnej firmy.

Senior Analytik – špecialista pre analýzy, pricing a štatistiku

Máte skúsenosti na analytickej pozícii? Baví Vás analytika, štatistika, syntéza, práca s dátami, ktoré priamo ovplyvňujú biznis? Sledujete si makroekonomické ukazovatele a baví Vás riešiť ich ďalší vplyv na predikciu dát v budúcnosti? Potom ste ideálny kandidát pre túto seniornú pozíciu. Pozícia je otvorená pre silnú leasingovú spoločnosť.

Junior mzdový analytik (Nj/Aj)

Bavia ťa čísla, ovládaš excel, ale aj rád/a komunikuješ s ľuďmi? Chceš robiť zodpovednú prácu, na ktorej naozaj záleží? Začni svoju kariéru vo financiách ako mzdový analytik. Vo svojej práci budeš na každodennej báze využívať jazyky a spoznávať ľudí z celého sveta. Staň sa súčasťou dynamického medzinárodného tímu, ochutnaj atmosféru veľkej nadnárodnej spoločnosti a naštartuj svoju kariéru na finančnom oddelení svetoznámej obchodnej spoločnosti!