Martina Pfundtnerová

Division Manager

Krátko z mojej minulosti

Študovala som všeobecný manažment na Ekonomickej univerzite, kde som absolvovala aj doktorandské štúdium. Získavať skúsenosti v oblasti HR a recruitingu som začala už počas štúdia. Najskôr ako researcherka a neskôr ako konzultantka. Zatiaľ som mala možnosť obsadzovať pozície z oblasti IT, telekomunikácií, financií, retailu a výroby.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Členkou tímu SYNERGIE som od júna 2014 a začínala som ako senior konzultantka. Denne som vyhľadávala a stretávala špecialistov a manažérov z výroby, financií, marketingu, HR a Shared Service centier. K aktívnemu recruitmentu mi od apríla 2015 pribudlo vedenie tímu 4 kolegov. Od začiatku roka 2016 zodpovedám za výsledky celej divízie Recruitment & Executive Search a môj tím sa rozšíril celkovo na 9 členov. Na pravidelných mítingoch pomáham kolegom s plánovaním kapacít a radím im, kde nájsť vhodných kandidátov, aby sme naplnili požiadavky našich klientov.  Prípravou interných tréningov sa snažím rozvíjať znalosti a zručnosti mojich kolegov. Mojimi rukami taktiež prechádzajú noví členovia SYNERGIE.

Čo ma najviac baví na mojej práci?

Baví ma najmä možnosť projektového riadenia a komunikácia s ľuďmi, či už na strane klienta alebo kandidáta. V mojom záujme je spokojnosť oboch strán a spolupráca na profesionálnej úrovni. Veľmi rada sa tiež podieľam aj na interných projektoch súvisiacich s vylepšovaním našich procesov a služieb.

A keď nepracujem…

Najlepšie si oddýchnem na cestách počas spoznávania cudzích krajín. Deň by som si nevedela predstaviť bez dobrej hudby. Rada trávim svoj voľný čas s blízkymi a priateľmi.

Čo o mne hovoria kandidáti?

  • Ak by som mohla ohodnotiť môj dojem z pracovného pohovoru známkou, dala by som určite 1. Pani Pfundtnerová bola veľmi príjemná a rozhovor bol vedený naozaj pokojne. Chcem sa veľmi pekne poďakovať.

  • Príjemne vystupovanie, úprimnosť, objektivita. Bola som milo prekvapená a nech to už dopadne akokoľvek určite som absolvovala príjemný pohovor. Dal mi konečne veľa skúseností a spríjemnil mi deň.