S nástupom automatizácie výroby sa dopyt po odborníkoch, ktorí vedia nastaviť CNC stroje, neustále zvyšuje. Nedostatok týchto špecialistov brzdí rast a rozvoj firiem. Riešením pre takéto spoločnosti je využitie služieb personálnej agentúry.

Naša pracovná agentúra SYNERGIE našla klientovi 9 CNC nastavovačov v priebehu 2 mesiacov. Po vyhodnotení 76 kandidátov a absolvovaní 39 pohovorov, sme klientovi predstavili 27 vhodných profilov. Výsledkom bolo 22 úspešných pohovorov u klienta a 9 pracovných ponúk, čo demonštruje úspešnosť a efektívnosť využitia našich služieb v procese náboru.

Disponujeme skúsenými konzultantmi a rozsiahlou sieťou kontaktov, čo umožňuje efektívne nájsť a osloviť potenciálnych kandidátov v tejto úzko špecializovanej oblasti. Naši recruiteri a ich individuálny prístup k náboru = nájdenie správnych kandidátov pre našich obchodných partnerov.

Napíšte nám, aké profily zamestnancov potrebujete. Čo najskôr sa s vami spojíme a spoločne nájdeme riešenie.

Ak si hľadáte prácu, prosím kliknite sem. Inak vaša žiadosť nemôže byť spracovaná. Formulár nižšie je určený len pre firmy (zamestnávateľov).

Vaše meno(Povinné)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.