Naša personálna agentúra pôsobí na českom trhu už tridsať rokov. Vďaka tejto dlhoročnej skúsenosti si uvedomujeme, aký dôležitý je osobný kontakt. Aby sme mohli byť bližšie k uchádzačom o prácu aj tým, ktorí hľadajú zamestnancov, otvárame 1. júla novú pobočku v Ostrave. Vďaka tomu sa SYNERGIE stáva strategickým partnerom pre klientov z celej Českej republiky.

Dokážeme pokryť Ostravsko aj Olomoucký kraj

Nová ostravská pobočka znamená väčšiu dostupnosť našich služieb nielen pre miestne spoločnosti, ale aj uchádzačov o prácu. Ako zdôrazňuje Dominika Kopčáková (Operations Manager CZ), ktorá sa podieľa na otvorení ostravskej pobočky: „Budeme bližšie pre všetkých kandidátov, budúcich zamestnancov a samozrejme aj pre spoločnosti. Budeme mať možnosť stretnúť sa osobne a byť flexibilnejší.“ Do roku 2021 mala SYNERGIE pobočky v Prahe a v Brne, následne pribudla pobočka v Chebe. SYNERGIE Group siaha aj do Poľska a na Slovensko, práve preto je Ostrava vhodným strategickým miestom pre ďalší rozvoj.

Nová pobočka však prináša aj nové výzvy. Predovšetkým oslovenie verejnosti a nadviazanie nových obchodných partnerstiev. „Ďalšou veľkou výzvou je ukázať, že to, čo o nás hovoria referencie od našich súčasných klientov, je pravda, a že úroveň našich služieb môže byť aj v moravsko-slezskom alebo olomouckom kraji na veľmi vysokej úrovni,“ dodáva Jakub Sedláček (Staffing Director CZ&SK).

Partnerstvo, ktoré má zmysel

Rozšírenie aktivít na Ostravsko a Olomoucko predstavuje pre našu agentúru dôležitý krok v rámci stratégie budovania dlhodobého partnerstva a podpory rozvoja regiónov. „Z obchodného hľadiska prechádza Ostravsko v posledných rokoch intenzívnou modernizáciou a obnovou životného prostredia, čo priťahuje stále viac zelených firiem. Životné prostredie je pre Ostravsko osobitne dôležitou témou a vďaka tomu sa región stáva veľmi silným v oblasti zelenej ekonomiky. To znamená vysokú koncentráciu firiem zaoberajúcich sa energetickým výskumom a obnoviteľnými zdrojmi. Tieto firmy prirodzene potrebujú pracovníkov naprieč vštkými funkciami a s rôznymi skúsenosťami. To je doména nás – SYNERGIE a S&you,“ hovorí Martin Huba (Managing Director CZ&SK). Naším cieľom je nájsť tých správnych ľudí a prepojiť ich s perspektívnymi zamestnávateľmi, ktorí v tejto oblasti pôsobia.

Vychádzame z medzinárodných skúseností

Vďaka medzinárodnému pôsobeniu skupiny SYNERGIE vo Francúzsku, na Slovensku, v Poľsku a ďalších 14 krajinách môžeme pre miestne spoločnosti zabezpečiť aj nábor zamestnancov zo zahraničia. Aktuálne sme schopní pokryť nábor pre kvalifikované aj nekvalifikované pracovné pozície z Ukrajiny, Filipín, Balkánu, Poľska a Slovenska.

Prostredníctvom členstva v organizáciách a zoskupeniach People Management Forum, APPS (Asociácia poskytovateľov personálnych služieb) či Francúzsko-Českej obchodnej komory máme prehľad o nových trendoch a tendenciách v oblasti HR, ktoré aplikujeme do našej každodennej práce.

Služby na mieru

Naše služby sú pre celú Českú republiku rovnaké, vždy sú pre nás kľúčové najmä potreby a očakávania klienta. Dominika Kopčáková upresňuje: „Dokážeme pomôcť s náborom na všetky pozície od skladníka, cez teamleadera, administratívu alebo HR až po konateľa spoločnosti. Vždy od nás môžete očakávať férový a osobný prístup. Nepozeráme sa len na lokálny trh kandidátov, ale sme schopní ísť za hranice, či už s pomocou našich poľských kolegov alebo sa pozrieť aj do vzdialenejších krajín a prispôsobiť nábor konkrétnych zamestnancov na mieru.“

Zameriavame sa na:

  • Nábor a výber lokálnych aj zahraničných zamestnancov.
  • Dočasné pridelenie zamestnancov – Agentúrne zamestnávanie.
  • Nábor do kmeňového stavu – Recruitment.
  • Outsourcing HR služieb a procesov.
TIP: Získajte 20% zľavu na Vašu prvú objednávku služby Recruitment. Zľava je platná pri podpise objednávky v období jún až august 2024. Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nášho obchodného zástupcu Michala Červinku (cervinka@syn.cz, +420 606 640 643), ktorý s vami rád preberie Vaše potreby.

Pre nás je kľúčové budovanie dlhodobého partnerstva

Obchodné vzťahy nie sú pre nás len vzťahy medzi dodávateľom a objednávateľom, ale vždy budujeme partnerstvo. A to dlhodobé,“ hovorí Jakub Sedláček, ktorý vychádza zo svojej trinásťročnej praxe v personálnej agentúre. Túto filozofiu prinášame aj do novej pobočky v Ostrave s poslaním stať sa spoľahlivým partnerom pre firmy z Ostravska a Olomoucka.

Naším cieľom je aktívne sa zapojiť do lokálneho trhu práce, budovať vzťahy s miestnymi spoločnosťami aj profesionálmi nielen z oblasti HR. Dominika Kopčáková predznamenáva svoje plány: „Budeme sa spolu častejšie stretávať na konferenciách, školeniach a rôznych eventoch. Radi vás privítame v našich nových priestoroch v krásnej historickej budove Prosperita Palace.“

Ak hľadáte skúseného a dôveryhodného partnera pri hľadaní zamestnancov aj zamestnania, tešíme sa na našu spoluprácu v Prahe, Brne, Chebe a teraz už aj v Ostrave v Prosperita Palace na Nádražní 213/10.

Michal Červinka

Sales Representative
cervinka@syn.cz
+420 606 640 643

Dominika Kopčáková 

Operations Manager
kopcakova@syn.cz
+420 702 178 022

Jakub Sedláček

Staffing Director CZ&SK
sedlacek@syn.cz
+420 601 358 064