Spoločnosť SYNERGIE sa stala generálnym partnerom najväčšieho českého amatérskeho turnaja v pétanque, ktorý organizuje Francúzsko-česká obchodná komora. Tento výnimočný turnaj sa uskutoční v nádherných záhradách Trojského zámku v Prahe, čo poskytne ideálne prostredie pre športové súťaže a príjemné stretnutia. Tento krok ešte viac rozširuje našu spoluprácu s FČOK a posilňuje našu úlohu v rozvoji hospodárskych vzťahov medzi Francúzskom a Českou republikou. 

Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už 30 rokov a toto partnerstvo je pre nás príležitosťou osláviť náš úspech a zdôrazniť naše prepojenie s komunitou a našimi partnermi. Od otvorenia našej prvej pobočky v Prahe sme prešli dlhú cestu a dnes máme pobočky aj v Bratislave, Brne, Chebe a tento rok sme s nadšením oznámili naše rozšírenie do Ostravy. 

 

Naša cesta bola plná výziev a úspechov. Počas troch desaťročí sme zohrali kľúčovú rolu pri budovaní mnohých firiem a našim cieľom bolo vždy spájať ľudí a vytvárať príležitosti pre ich profesionálny rast. Či už sme pracovali s nízkokvalifikovanými pracovníkmi v logistike a priemysle, alebo so špecialistami v oblasti IT, financií a marketingu, vždy sme sa snažili priniesť najlepšie riešenia pre našich klientov a kandidátov. 

130 000 kandidátov

90 000 pohovorov

6000 umiestnených

Sme hrdí na to, že sme počas posledných 10 rokov získali viac než 130 000 kandidátov, uskutočnili viac než 90 000 pohovorov a našli miesto viac než 6000 ľuďom. Naša práca je dôkazom toho, že spájanie ľudí vedie k úspechu, a sme odhodlaní pokračovať v tomto poslaní aj v budúcnosti. 

 

Účasť na tomto turnaji je pre nás nielen oslavou nášho 30-ročného výročia, ale aj možnosťou poďakovať sa všetkým, ktorí nás podporovali na našej ceste. Veríme, že takéto podujatia posilňujú naše vzťahy a prispievajú k vytváraniu priateľských a profesionálnych spojení.