S radosťou Vám predstavujeme nového člena nášho tímu, Christophe-a Beaujard-a, nášho nového Senior Project Managera v S&you. Christophe prináša do SYNERGIE viac ako 30-ročné skúsenosti v nábore v rôznych odvetviach, čo z neho robí naozaj cenný prírastok. Ako spoluzakladateľ a šéf spoločností peopleTOretail a peopleTObusiness, Christophe skvele rozumie retail sektoru a má veľkú vášeň pre spájanie talentovaných ľudí s dôležitými pracovnými príležitosťami.

Počas svojej kariéry Christophe viedol množstvo iniciatív, ktoré spájali zamestnávateľov a uchádzačov o prácu v maloobchode. Vďaka jeho snahám porozumieť trhu, sledovať trendy a meniacu sa pracovnú silu, sa peopleTOretail stalo dôveryhodným partnerom pre firmy hľadajúce špičkové talenty.

Christophe má tiež skúsenosti z rôznych iných podnikateľských oblastí, vrátane high-tech startupov, čo mu dáva široký prehľad a nové pohľady, ktoré prináša do SYNERGIE.

Chrisov vplyv nie je len o číslach; je to o ľuďoch, ktorým pomohol. Jeho záväzok k etike, rozmanitosti a inklúzii nastavil vysoký štandard v odvetví. Vidí budúcnosť, kde firmy budú prosperovať vďaka skvelému náboru a udržaniu talentov.

Ako senior projektový manažér sa Christophe bude naďalej sústrediť na retailový segment, využívajúc svoje skúsenosti a znalosti na podporu rastu a inovácií. Jeho prínos bude neoceniteľný pre náš tím a našich klientov, ktorí sa môžu tešiť na skvelé výsledky.