Synergie

Aktuality

Naši senior konzultanti Marek Gerčák a Martina Pfundtnerová boli v The Spot porozprávať, kde hľadať a ako osloviť kvalitných ľudí do svojho tímu.

Martin HubaRadi by sme vás informovali, že Martin Huba sa stal od 1.3.2015 Country manažérom SYNERGIE Slovakia.

Top zamestnávateľ roka 2015 vo FrancúzskuNaša materská spoločnosť SYNERGIE France získala ocenenie "Top zamestnávateľ roka 2015" v sektore služieb podľa francúzskeho časopisu Capital.

Výsledky prieskumu s názvom „Top 400 zamestnávateľov Francúzska“ boli zverejnené vo februárovom čísle časopisu. Do prieskumu sa zapojilo celkovo 10 000 respondentov z 1 600 rôznych spoločností.

 

Zaujíma vás online marketing, mobilné aplikácie alebo IT startupy? Tak by ste nemali chýbať na konferencii Develop_IT 2014. Môžete sa tešiť na inšpiratívne workshopy, zaujímavých spíkrov, panelovku a networking zónu. Samozrejmosťou je mnoho skvelých ľudí, ktorý môžete spoznať :)

Celou konfereciou vás bude ako moderátor sprevádzať Martin Huba, partner našej spoločnosti. Konferencia sa uskutoční 24.3.2014 (pondelok) na FEI STU v Bratislave.

CareerCamp Bratislava

CareerCamp je séria workshopov, ktoré majú za cieľ pomôcť ľuďom zlepšiť svoje profesionálne schopnosti a získať novú inšpiráciu pre kariérny rozvoj.

Recruit Rank Awards 2013

Ocenenie RecruitRank Awards je každoročne udeľované personálnym agentúram a firmám za najlepšie výberové procesy. Hodnotí sa na základe priamej spätnej väzby od viac ako 107 600 uchádzačov za obdobie posledných 12 mesiacov. Nesmierne nás potešilo, že aj vďaka vám bolo SYNERGIE Slovakia udelené ocenenie RecruitRank Awards.

Získali sme 1. miesto v kategórii "Veľké personálne spoločnosti".

Podarilo sa nám zopakovať úspech z roku 2012, keď sme získali 1. miesto v kategórii konzultant a 2. miesto medzi veľkými personálnymi spoločnosťami.

Infografika SYNERGIESkupina SYNERGIE patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov personálnych služieb v Európe a svoju prítomnosť postupne rozširuje i do krajín mimo nášho kontinentu. V krátkej infografike sa dozviete stručné zhodnotenie za rok 2012 i novinky začiatku roku 2013.