Recruitment

Výber tých najlepších podľa vašich kritérií

Potrebujete do svojho tímu nájsť vhodného kandidáta podľa stanovených kritérií? Radi vám pomôžeme, či už ide o technického špecialistu, administratívne pozície, obchodníka alebo nižší a stredný manažment.

Ako to prebieha?

 • Výber pozície zabezpečí náš konzultant, ktorý sa špecializuje na danú oblasť (IT, výroba, financie…)
 • Konzultant navrhne, pripraví a zrealizuje výberový proces na základe vašich kritérií na danú pozíciu.
 • Pri hľadaní vhodných kandidátov využívame rozsiahlu internú databázu, inzerciu, sociálne siete, referencie i networking.
 • Vďaka spolupráci v rámci SYNERGIE Group (Global Cross Sourcing) vieme vyhľadať kandidátov v 15 krajinách Európy.
 • Náš konzultant osobne stretne každého kandidáta na danú pozíciu.
 • Dostanete report so zhodnotením kvalít a potenciálu všetkých odporučených kandidátov.
 • Počas celého výberového procesu je s vami náš konzultant v priebežnom kontakte.
 • Po nástupe vybraného kandidáta pravidelne overujeme spokojnosť na strane kandidáta aj klienta.

Je táto služba to čo potrebujete?

Povedali o nás

 • So Synergie spolupracujeme od roku 2007 pri obsadzovaní pozícií špecialistov, vyšší a stredný manažment. Vysoko oceňujem profesionálny prístup konzultantov, znalosť pracovného trhu, rýchlu reakciu, ale najmä kvalitu odporúčaných kandidátov. Zároveň oceňujem vynikajúcu komunikáciu, otvorenosť a osobný prístup pri špecifických požiadavkách a organizovaní pohovorov. Naša niekoľkoročná spolupráca je dôkazom výborných profesionálnych vzťahov, vzájomného poznania sa, čoho výsledkom je obsadenie požadovaných pozícií.

  Ľubica GubricováHR Manager, STREIT Trnava
 • Vytvárať synergie so Synergie nás baví už niekoľko rokov. Je pre nás dôležité spolupracovať s takým partnerom, ktorý rozumie firemnej kultúre, chápe hodnoty a smerovanie firmy. Zároveň však vníma špecifiká a jedinečnosť jednotlivých pracovných pozícií. Sme radi, že máme partnera, ktorému záleží na tom, akými ľuďmi sa ako zamestnávateľ obklopíme. Teší nás ľudskosť celého tímu, úprimný záujem o klienta, flexibilita a spoľahlivosť. Tím Synergie nás vždy dokáže milo prekvapiť! V adidas Slovakia tak máme vďaka ich prístupu pocit výnimočnosti.

  Martina KováčováHR Manager, adidas Slovakia

Case study: Manažérska pozícia pre IT spoločnosť

Zadanie: Obsadenie top manažérskej pozície pre medzinárodnú softvérovú spoločnosť

Na tomto projekte pracovala naša senior konzultantka, ktorá počas prvého týždňa identifikovala 40 relevantných profilov. Na základe osobných pohovorov do 2 týždňov od zadania prezentovala 5 kandidátov, ktorí spĺňali požiadavky nášho klienta. Selekcia prebiehala na báze kompetenčných pohovorov s dôrazom na manažérske zručnosti kandidátov.

Pozíciu sa nám podarilo úspešne obsadiť v krátkom čase, keďže klient si vybral z prezentovaných kandidátov. Aktívne sme vstupovali aj do procesu dohadovania pracovných podmienok, kedy sme tlmočili očakávania kandidáta smerom ku klientovi, čo viedlo k úspešnej dohode a spokojnosti oboch strán.

Radi pripravíme cenovú ponuku k službe Recruitment. Stačí vyplniť náš kontaktný formulár:

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Prečo si vybrať Synergie?

Sme personálna agentúra s takmer 20 ročnými skúsenosťami s hľadaním talentov na Slovensku. Patríme do francúzskej skupiny SYNERGIE Group s viac ako 500 pobočkami, čo nás robí 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Píšeme tiež blog Hľadači pokladov o svete HR a hľadaní práce.