Prednedávnom sa do tímu pridal Šimon Jurčík, skúsený profesionál s takmer dvadsaťročnou kariérou v oblasti obchodu a projektového manažmentu. Jeho rozhodnutie prijať pozíciu v chebskom regióne nie je náhodné; ako rodený obyvateľ Chebu s bohatými skúsenosťami z obchodnej sféry v tomto regióne, má pevný základ pre úspešné budovanie nových obchodných vzťahov v tomto regióne cez Prahu až západné Čechy.

Šimon zdieľa svoje hlavné ciele v tejto novej role s nami: „Priniesť nové projekty a prispieť k pozícii SYNERGIE ako jednej z vedúcich personálnych spoločností v Českej republike je mojou prioritou. Teším sa na spoluprácu s novými kolegami a na možnosť naučiť sa od nich nové veci.“

Kľúčovou výzvou pre Šimona v tomto novom regióne je zvýšenie povedomia o SYNERGIE a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi. „Je to o počúvaní potrieb klientov a hľadaní nových obchodných príležitostí. Budem nadväzovať na existujúce vzťahy a súčasne aktívne hľadať nové možnosti spolupráce,“ hovorí Šimon.

Vďaka svojim bohatým skúsenostiam a odbornosti má Šimon presvedčenie, že prinesie svojim klientom v tomto regióne skutočnú hodnotu. „Získať si dôveru klienta je kľúčové. Je dôležité byť úprimný, oznámiť klientovi všetky informácie a byť k dispozícii aj v náročných situáciách,“ vysvetľuje Šimon.

Mimo pracovnej činnosti Šimon rád trávi čas aktívne. „Milujem pohyb a objavovanie nových miest. Česká republika ponúka veľa zaujímavých lokalít, ktoré rád spoznávam, či už na horskom bicykli, na motocykli alebo pri pešej turistike,“ zdieľa Šimon. Okrem toho si rád dopraje čas na čítanie kníh a sledovanie dokumentárnych programov, čo mu pomáha relaxovať po náročnom dni v práci.

Šimon Jurčík je pre SYNERGIE neoceniteľným prínosom do tímu a jeho prístup a skúsenosti sľubujú úspešnú budúcnosť.